صفحه ثبت نام1

حملو برای آیفون و آیپد


در یکی دو سال اخیر با رشد استفاده از اینترنت پرسرعت و گوشی‌های هوشمند، بخشی از بازار به سمت هوشمندسازی سوق پیدا کرده است و از حالت تمام سنتی خارج شده است. در همین بین اپلیکیشن «حملو» تولید شده است تا کاربران بتوانند با یک اپلیکیشن موبایل درخواست پیک موتوری کنند و از مزایای بی‌شمار چنین سرویسی بهره‌مند شوند.


در حال حاضر این اپلیکیشن برای پلتفرم آیفون در دسترس است و شیوه‌ی کارکرد آن شبیه به برنامه‌هایی مثل اسنپ است، با این تفاوت که ویژه حمل کالا و بار است و این خلا را پر کرده است. کافی است محل مبدا و مقصد را مشخص کنید و درخواست پیک کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن راننده در محل شما حاضر شود و بسته را تحویل بگیرد و به مقصد برساند؛ به همین خاطر است که شعار‌ «همیشه هرجا حملش با ما» برای این سرویس در نظر گرفته شده است.

با ثبت‌نام در حملو از مزیت‌هایی همچون کنترل لحظه‌ای بسته و راننده روی نقشه، امکان بیمه کردن بسته، قیمت پایین‌تر به نسبت پیک‌های موتوری (تا ۳۰ درصد کمتر)، پرداخت اعتباری-آنلاین و امکان ثبت سفارش تا ساعت ۱۲ بامداد اشاره کرد. همچنین با نصب و عضویت در برنامه مبلغ ۱۰.۰۰۰ تومان اعتبار رایگان دریافت خواهید کرد.

از ویژگی های این نرم افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صرفه جویی در هزینه
  • امکان ردیابی
  • صرفه جویی در زمان
  • کیفیت بالای خدمات
  • امنیت بالا
  • چند سفارش همزمان

تغییرات نسخه جدید:

بهبود جستجوی آدرس بر روی نقشه (حتماً امتحان کنید)

          

         شما همین حالا می‌توانید حملو را  اپل استور  دریافت کنید و اولین سفارش خود را ثبت کنید:

                     دانلود از اپ استور

 iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2iPhone Screenshot 3iPhone Screenshot 4