صفحه ثبت ناممحصولات جدید اپل که در سال 2019 معرفی می‌شوند کدام هستند؟


بزودی تاریخ دو کنفرانس اصلی شرکت اپل که قرار است در بهار و تابستان 2019 برگزار شوند مشخص شدند. اپل طبق رسم همیشگی خود تصمیم دارد تا حداقل چهار کنفرانس در سال جاری داشته باشد و بر اساس هر فصل محصولات سخت افزاری و نرم افزاری جدیدی را به دنیا آماده عرضه کند.

ادامه مطلب

خطر حذف اپلیکیشن ایرانی از طرف اپل جدی‌تر شد


هفته پیش بود که خبری در مورد تصمیم اپل برای حذف مجوز نصب اپلیکیشن‌های مبتنی بر وب در آی او اس منتشر شد و حالا مشخص شده است که این کمپانی قصد دارد تا به منظور مبارزه با اپلیکیشن‌های غیرقانونی و هک شده نیز روند مسدود سازی مجوز تجاری را تسریع کند.

ادامه مطلب

مقایسه آیفون Xs و آیفون Xs Max با آیفون X


اپل در سال 2018 از سه آیفون جدید خود، یعنی آیفون Xs، آیفون Xs Max و آیفون Xr رونمایی کرد. آیفون Xs، آیفون Xs Maxگوشی های بالارده ای به حساب می آیند که جانشین آیفون 10 شده اند

ادامه مطلب

تکرار سرنوشت نوکیا برای اپل هم زقم خورد


چه کسی تصورش را می‌کرد که زمانی ارزان‌ترین گوشی جدید اپل ۱۱۴۹ دلار باشد؟ آیا کسی حاضر است چنین پولی را بپردازد؟ واقعیت آن است که اپل یک دهه عالی را پشت سر گذاشته؛ به‌طوری که از زمان عرضه آی‌فون در سال ۲۰۰۷ تاکنون فروش آی‌فون تا به امروز ۱۰ برابر شده، اما به نظر می‎رسد سقوط آغاز شده است. همچنین قیمت سهام اپل نیز از آن زمان تا امروز ۷۰۰ درصد رشد کرده است و حداقل تا همین یکی دو ماه قبل اپل با ارزش‌ترین شرکت جهان بود.

ادامه مطلب

تفاوت های میان آیفون 8 و 8 پلاس با آیفون X


در چند سال اخیر، علاوه بر فناوری‌های جدید، به کار گیری سبک طراحی زیبا نیز در انتخاب کاربران تاثیر گذار بوده است و در همین راستا نیز شرکت‌های سخت افزاری می‌کوشند در کنار سخت افزاری قدرتمند، روزبه‌روز بر شکیلی و زیبایی محصولات خود بیفزایند. آیفون 10 نمونه بارز این خط و مشی است، به طوری که بسیار با زرق و ورق‌تر نسبت به آیفون ۸ و ۸ پلاس طراحی شده است.

ادامه مطلب

آیفون اس ای اپل به قیمت ۲۴۹ دلار دوباره به بازار آمد


اپل قبل از توقف کامل تولید آیفون نسبتا قدیمی اس ای خود ترجیح داده مجددا این گوشی هوشمند را به قیمت ۲۴۹ دلار روانه بازار کند.

ادامه مطلب

برنامه ویژه اپل برای تغییرات ظاهری در آیفون‌های جدید


آخرین سری آی‌پاد تاچ تقریبا چهارمین سال حضور خود در بازار را تجربه می‌کند و همین مدت نشان می‌دهد که برای حدود شش سال طراحی این دستگاه دست نخورده مانده است. اما بر اساس گزارش جدید Mac Otakara، به احتمال فراوان اپل به دنبال تغییرات ظاهری گسترده در نسل هفتم آی‌پاد تاچ‌ها خواهد بود.

ادامه مطلب

ساعت هوشمند اپل واچ 4؛ ناجی این روزهای طرفداران اپل


ساعت هوشمند اپل واچ 4 باز هم شگفتی ساز شد. در روزهایی که رقابت میان ساعت های هوشمند با سیستم Wear OS بسیار داغ است، کمپانی اپل ساعت های هوشمند خود را با ویژگی های منحصر به فردی روانه بازار فروش می کند؛ قابلیت هایی که تاثیر بسیار زیادی روی زندگی کاربران خواهد داشت.

ادامه مطلب

اپلیکیشن‌های ایرانی ممکن است دیگر قابل نصب روی آیفون‌ها نباشند


شرکت اپل پس از ایجاد بسیاری از مشکلات به وجود آمده از اپلیکیشن‌های مبتنی بر وب، تصمیم گرفته تا مجوز نصب این اپلیکیشن‌ها را از سیستم عامل آی او اس حذف کند.

ادامه مطلب

اپل مجبور به توقف فروش آیفون در آلمان شد


به دنبال موفقیت شرکت کوالکوم در یک منازعه حقوقی علیه اپل، این شرکت مجبور به توقف فروش آیفون های ۷ و ۸ در کشور آلمان شده است.

ادامه مطلب